پودر چاقی جینسینگ

پودر چاقی جینسینگ

پودر چاقی جینسینگ

جینسنگ گروهی از گیاهان با حدود ۱۲ گونه متعلق به جنس Panax در خانواده Araliaceae است . نام Panax از واژه یونانی panacea یا cure-all گرفته شده است. جینسنگ حاوی بسیاری از ترکیبات است که تصور می شود دارای خواص عملکردی است. در بین اینها ، جینسنوزیدها (جینسنگ ساپونین ها) ، که در بین گونه های مختلف جنسینگ و همچنین در بین قسمت های مختلف گیاه متفاوت است ، مهمترین و گسترده ترین این گونه می باشد. بسیاری از خواص دارویی جینسنگ نیز به پلی ساکاریدها و الکلهای پلی اتیلنیک آنها نسبت داده شده است.

پودر چاقی جینسینگ

از دهه ۱۹۶۰ ، جینسنگ موضوع مطالعات علمی بی شمار بوده است.

تنوع خواص دارویی که اکنون به جینسنگ نسبت داده می شود ، نشان می دهد که فعالیت های بیولوژیکی منحصر به فرد و

پیچیده ای دارد.

جینسنگ می تواند بر متابولیسم یک سلول منفرد تأثیر بگذارد و همچنین بر روی تمام اندام ها یا سیستم های بدن عمل کند. مکانیسم های عمل جینسنگ بنابراین متنوع و اغلب تا حدودی نامشخص است.

پودر چاقی جینسینگ اصل

پودر چاقی جینسینگ یک پودر گیاهی است که کمک میکند با یک تغذیه درست در یک ماه ۴ الی ۸ کیلو به وزنتان بدون

بازگشت، افزایش وزن داشته باشد.

مکمل های چاقی جینسینگ بصورت کاملا عمومی بروی بدن تاثیر میگذارند. پودر جینسینگ عوارضی نداشته و بی ضرر است ، مکانیزم پودر جینسینگ به این شکل می باشد که ابتدااشتها را باز میکند و سپس سوخت و ساز بدن را تنظیم می کند که همین امر باعث افزایش تدریجی وزن بدن بصورت یکنواخت شود..

پودر چاقی جینسینگ چیست

جینسنگ آمریکایی و آسیایی هم ممکن است درمانی مناسب برای خستگی در افراد مبتلا به بیماری های مزمن باشد. در یک مطالعه مقدماتی که به دنبال مکمل جینسنگ و خستگی ناشی از سرطان در ۲۹۰ بیمار برای یک دوره هشت هفته انجام شده است ، نشان می دهد ، جینسینگ برای بیش از دو برابر بیماران فایده ای را نسبت به افرادی که این دارو را دریافت نکرده بودند ، مثمر ثمر بوده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آنیما و آنیموس

اطلاعات عمومی

پودر چاقی جینسینگپودر چاقی جینسینگ اصلپودر چاقی جینسینگ اصل کرهپودر چاقی جینسینگ چیستپودر چاقی جینسینگ طریقه مصرفپودر چاقی جینسینگ عوارضپودر چاقی جینسینگ قرمزپودر چاقی جینسینگ قیمتپودر چاقی جینسینگ کره ایپودر چاقی جینسینگ نی نی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرکتایپ زئوس x بخوانید...