پوست کندن نارگیل


پوست کندن نارگیل

پوست کندن نارگیل میوه ای خوشمزه و مفید برای بدن میباشد و بسیار مهم است که نارگیل تازه خورده شود . نارگیل طبیعت گرم دارد و برای مفصلها و درد معده مفید میباشد . برای پوست کندن نارگیل نیازی یه دریل و اره برقی ندارید . به راحتی و با وسایل داخل خانه میتوانید نارگیل را پوست بکنید . پوست نارگیل در مقابل گرما نرم میشود . با ۲ روش پوست کندن نارگیل با ما همراه باشید . اول از همه مو یا الیاف روی نارگیل را با دست یا چاقو بکنید .

پوست کندن نارگیل خشک

خالی کردن آب نارگیل . در نوک نارگیل ۳ نشانه شبیه چشم وجود دارد که نقاط ضعیف پوست نارگیل هستند . به وسیله چاقو یا پیچ گوشتی آنها را سوراخ کنید ( ۱٫۵ سانتی متر ) و نارگیل را بر عکس داخل یک ظرف گذاشته تا آب آن خالی شود . نارگیل حدود نصف لیوان آب دارد ( ۱۰۸ تا ۱۷۷ میلی لیتر ) .

پوست کندن نارگیل سبز

مطالب تصادفی برای شما:

نارگیل را داخل مایکروویو به مدت ۳ دقیقه روی دمای معمولی تا زیاد قرار دهید تا ترک بخورد یا فر را روشن کنید و دمای آن را روی ۱۹۰ درجه بگذارید . وقتیکه کاملا گرم شد نارگیل را به مدت ۱۰ دقیقه داخل فر بگذارید بماند . پوست نارگیل شروع به ترک خوردن میکند اگر ترک نخورد مدت بیشتری بگذارید داخل فر یا مایکروویو بماند . در صورتیکه از این روش استفاده میکنید حتما آب نارگیل را قبل از گذاشتن نارگیل داخل فر یا مایکروویو خالی کنید .

به مدت ۳ دقیقه بگذارید تا نارگیل خنک شود سپس دور آن را با حوله بپیچید و روی زمین یا هر جسم سختی بکوبید تا به راحتی پوست آن بشکند .

یک چاقو ( بهتر است که کند باشد ) را بین پوست و گوشت نارگیل گذاشته و آن را به راحتی جدا کنید .

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پرورش تخصصی سگ دوبرمن

پوست کندن نارگیل تازه

دور نارگیل یک حوله بپیچید و با چکش به آن ضربه بزنید تا از وسط نصف شود . سپس به پشت پوست نارگیل با چکش چند ضربه بزنید تا شل شود . به تمام سطح خارجی پوست نارگیل ضربه بزنید تا تمامی آن شل شود . یک چاقو ( بهتر است که کند باشد ) را بین پوست و گوشت نارگیل گذاشته و آن را به راحتی جدا کنید .

اطلاعات عمومی

پوست كندن نارگيلپوست کندن نارگیلپوست کندن نارگیل تازهپوست کندن نارگیل خشکپوست کندن نارگیل در فرپوست کندن نارگیل در فریزرپوست کندن نارگیل سبزپوست کندن نارگیل شف طیبهپوست کندن نارگیل قهوه ایطریقه پوست کندن نارگیلنحوه پوست کندن نارگیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیمسا چیست x بخوانید...