پیج اینستا بی دی اس ام

پیج اینستا بی دی اس ام

پیج اینستا بی دی اس ام


پیج اینستا بی دی اس ام

امروز میخواهیم در اینجا به شما پیج اینستا بی دی اس ام معرفی کنیم. لطفا ما را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

وسایل بی دی اس ام چیست

در اینجا میخواهیم پیج های مربوط به بی دی اس ام را معرفی کنیم.

rahe_zendegee's profile picture
در بی‌دی‌اس‌ام، ارباب/برده، اس/ام یا برده داری جنسی (به انگلیسی: M/s, Master/Slave, Sexual slavery) رابطه ای است که در آن فرد در یک رابطه نظامند که در آن جایگاه قدرت در افراد جابجا می‌شود به دیگری خدمت می‌کند. برخلاف ساختارهای سلطه‌گر و مطیع که در بی‌دی‌اس‌ام وجود دارد و در آن عشق اغلب ارزش اصلی است، در رابطه ارباب و برده خدمت کردن و اطاعت اغلب ارزشهای اصلی در ساختار این نوع گرایش محسوب می‌شود.
شرکت کنندگان ممکن است از هر جنسیت یا گرایش جنسی باشند. این رابطه به دلیل ارتباط این اصطلاح با حقوق مالکیت یک ارباب به بدن برده اش، به عنوان مال یا دارایی، از اصطلاح «برده» استفاده می‌کند. اربابان در این رابطه اگر مرد باشند «ارباب» خوانده می‌شود، اگر زن باشند هم به شکل «ارباب» و هم به صورت «میسترس» خوانده می‌شوند، انتخاب بین این دو برای ارباب زن ممکن است به این بستگی داشته باشد که آیا آنها تحت چرمی پوشی یا تحت توجه ویژه و وسواسی به اصول اساسی و پایه ای رابطه بی دی اس ام عمل می‌کنند، یا سادگی در کار را ترجیح می‌دهند.
بیشتر بخوان بیشتر بدان  خواص 4 تخمه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گیاه افتیمون x بخوانید...