پیکانتو

پیکانتو

پیکانتو

کیا پیکانتو – Kia Picanto خودروی سایز کوچک شهری کیا ( A-Segment ) می باشد که نسل اول آن در سال 2004 معرفی شده است. اما هم اکنون در بازار خودروی کشور شاهد نسل دوم کیا پیکانتو هستیم که در سال 2011 عرضه شده است. پیکانتو که همزاد و رقیب مستقیم هیوندای آی 10 محسوب می شود از یک پیشرانه 1.2 لیتری ( 1250 سی سی ) در کنار یک جعبه دنده 4 سرعته اتوماتیک استفاده می کند. نسل سوم این خودرو در بازار های جهانی راه یافته ولی هنوز در خیابان های کشورمان دیده نشده است.

پیکانتو قیمت

پیکانتو به عنوان کوچکترین خودرو تولیدی کمپانی کیا؛ خودرویی هاچبک است که با توجه به ابعاد و کارآیی خود، یکی از بهترین خودروهای شهری محسوب می‌شود.  دارای ظاهری خاص و منحصر بفرد است که بر جذابیت آن و بخصوص در میان جوان‌ها و باتوان افزوده است. پیکانتو 2017، سومین نسل از این خودرو به شمار می‌آید.

پیکانتو 2018

پیکانتو در نمای ظاهری از طراحی متفاوتی برخوردار است و به لطف همین تفاوت‌ها

با استقبال خوبی مواجه شده است. مدل 2017 موجود در بازار کشور دارای دو فیس

جدید و قدیم است. در فیس جدید چراغ‌های مه‌شکن به طورت دایروی بوده و توسط یک

خط قرمز به هم وصل شده‎‌اند. استفاده از خطوط و منحنی‌های زیاد و در عین حال دقیق، بر جذابیت نمای روبرو و جانبی خودرو افزوده است. به فاصله بسیار کمی از چراغ‌های مه‌شکن و تقریبا در امتداد خط قرمز هواکش‌ها قرار دارند. چراغ‌های بزرگ و پف‌کرده نیز ظاهری خشن و عضلانی به پیکانتو داده است. در فیس قدیم، مه‌شکن در دو طرف سپر و در احاطه هواکش‌ها قرار گرفته است.

پیکانتو 2014

نکات منفی

فضای بار کم  . نداشتن دوربین و سیستم مولی مدیا ساده .

امنیت

 با 4 ستاره ایمنی از لحاظ ایمنی شرایط مناسبی دارد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های افزایش ماندگاری عطر x بخوانید...