ژل ابرو اسنس نی نی سایت

ژل ابرو اسنس نی نی سایت

ژل ابرو اسنس نی نی سایت


ژل ابرو اسنس

ژل ابرو اسنس از ژل های تقویتی مژه و ابرو بوده که در این مقاله هلث کده به معرفی آن می پردازد.

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس

شاید بارها دیده ایم ویا اینکه پیش خودمان فکر کرده باشیم که مژه ها و ابروهای بعضی از افراد بدون اینکه  ریمل و یا حتی دستکاری شده باشند بسیار خوش فرم و زیبا هستند ودلیل این همه  زیبایی موژه و ابرو  چه چیزی می تواند باشد، دلیل زیبای و خوش حالت بودن مژه و ابرو ها بدون اینکه رنگ و مواد ریمل روی آنها دیده بشه فقط  یک  ژل حالت دهنده و تقویت کننده است که فاقد رنگ دانه بوده و موهای مژه و ابرو را نیز حالت می دهد.

بسیاری از بانوان به دلیل استفاده از ریمل های نامرغوب وفیک موهای موژه و ابروی آنها دچار صدمه شده و مقداری ضعیف شده اند، و بسیاری هم از خانم ها وجود دارند که فقط دوست دارند موهای ابرو و مژه مرتب و فاقد رنگ داشته باشند تا زیبای طبیعی خود را دو چندان کنند،در ادامه همین مطلب فروشگاه اینترنتی  نیووافت ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس را به شما معرفی می کند که از کیفیت و کاراییی بسیار بالایی برخوردار است که هم کار تقویت کننده گی موهای ابرو و مژه را انجام می دهد و هم زیبایی طبیعی چهره را دو برابر می کند.

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس

ژل تقویت کننده و حالت دهنده مژه و ابروی اسنس

مشخصات ژل ابرو اسنس

تقریبا تمامی طراحان زیبایی دنیا بر این عقیده اند که یک پیرایش مناسب و آراسته تاثیر به سزایی در نمای نهایی آرایش دارد. مرتب ساختن ابرو و حالت بخشی به مژه ها، یکی از همین اصول اولیه پیرایش است. ریمل ژلی مژه و ابروی اسنس، ابروها و مژه هایی خوش حالت و زیبا به شما می بخشد و زیبایی طبیعی به چشمان شما می دهد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت ریزش موی دخترانه

-فرم دهنده

-حالت دهنده ابرو ومژه

-فرمولاسیون ژله ای سبک

-تایید شده توسط آزمایشات چشم پزشکی

-فاقد رنگ

برای چه افرادی مناسب است:

این محصول برای خانم هایی که می خواهند ابرو و مژه هایی مرتب و یکدست داشته باشند، بسیار مناسب است.

چه تاثیری دارد:

اغلب بانوان با استفاده از شانه ی ابرو سعی می کنند ابروهایی مرتب داشته باشند اما تاثیر آن بسیار کوتاه مدت است. با استفاده از ریمل ژلی مژه و ابروی اسنس مژه ها و ابروان شما برای مدت طولانی فرم گرفته و مرتب می مانند.

کد پروانه بهداشتی :

130041227127181

پیشنهاد شده از سراسر وب

 

معرفی محصول

ژل تقویت کنده و حالت دهنده اسنس دارای بافتی نرم و ژله ای شفاف و بدون رنگ و فاقد مواد شیمیایی است. بیشترین مواد به کار رفته درساخت این ژل نوعی ماده فناوری شده گیاهی به نام کتیرا است. ژل تقویت کننده و حالت دهنده اسنس با بافت سبکی که دارد به راحتی می تواند بر روی موهای ابرو و مژه قرار گیرد و هیچ گونه سنگینی روی موها احساس نکرد و موهای مژه و ابرو را با آن حالت دهیم و حالت مد نظر را ثابت نگه داریم.

از ویژگی های بسیار بالای ژل ابرو و مژه اسنس خاصیت درمانی بسیار خوب این ژل می باشد چون موهای مژه و ابرو در اثر استفاده بیش از حد ریمل ها ضعیف شده و گاها شروع به ریزش هم می کنند و با استفاده کردن دوره ای از این محصول به تقویت و استحکام موهای مژه و ابروی خود کمک شایانی

خواهیم کرد.

بیشترین دلیل محبوبیت این ژل بی رنگ بودن آن است و

استفاده کننده گان بسیار زیادی را به خود جلب کرده و

آرایش را به طرز شگفت انگیزی طبیعی جلوه می دهد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت ضد آفتاب سان سیف

پوکه نگهداری کننده این ژل مانند ریمل ها می باشد

با این تفاوت که پوکه این نوع ژل ها اغلب شفاف می باشند

ومواد داخل آن به راحتی قابل رویت است.

 

 

طریقه استفاده

طریقه استفاده ژل های ابرو اسنس بسیار ساده می باشد فقط کافی فرچه مویی مخصوص این ژل را که آغشته به مواد ژل بوده به موهای ابرو و مژه ها بزنیم و برای اینکه به نتیجه بهتر و مطلوب تر برسیم این کا را چند بار انجام داده و موهای را قبل از خشک شدن کامل ژل حالت نهایی را به مژه ها بدهیم. میزان ماندگاری این ژل بر روی موهای ابرو و مژه به مدت 12 ساعت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنزوئیل پراکسید برای جوش x بخوانید...