ژل ابرو گابرینی نی نی سایت

ژل ابرو گابرینی نی نی سایت

ژل ابرو گابرینی نی نی سایت


ژل ابرو گابرینی

vc_row]

برای اینکه صورتی زیبا و جذاب داشته باشیم، نیاز داریم که ابروانی تو پر و حجیم هم داشته باشیم. متاسفانه همه ما به علت مشکلات و تنش‌هایی که در زندگی داریم، شاهد ریزش و کم پشت شدن ابروهای خودمان هستیم. برای تقویت و زیبایی ابروها می‌توان از ژل ابرو گابرینی ، سرم ابرو و یا ریمل ابرو  نیز استفاده کرد. البته خیلی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند که از هاشور یا تاتو ابرو استفاده کنند. که هر کدام از آن ها، علاوه بر درد داشتن، هزینه هنگفتی را هم به شما تحمیل خواهند کرد. ژل ابرو محصولیست که می‌تواند کمک خوبی به شما کند. با این مقاله از هلث کده همراه باشید تا درباره نحوه استفاده از ژل ابرو بیشتر بدانید.

ژل ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

خانم هایی که از تاتو استفاده می کنند، در صورتی که از مدل آن خسته شوند، متاسفانه نمی توانند به آسانی آن را از بین ببرند.

بعضی از خانم ها هم از مداد ابرو، برای پرتر نشان دادن ابروی خود استفاده می کنند، که استفاده زیاد از آن باعث ریزش ابرو می شود.

افرادی هم هستند که از سایه ابرو استفاده می کنند، که آن هم  به ترمیم و دقت در رنگ نیاز دارد.

تمامی موارد قبل شاید باعث زیبایی و پرحجم شدن ابروها شوند؛ ولی درمان قطعی نیز محصوب نمی شوند. یکی از بهترین راه ها برای برطرف کردن این مشکل، استفاده از ژل ابرو است که علاوه بر انتقال مواد معذی به فولیکول های موی ابرو، می‌تواند از ریزش آن نیزجلوگیری کند و حتی به رویش آن نیز کمک کند. در این مقاله می خواهیم راجع به ژل ابرو چیست و چگونه می توانید از آن استفاده نمایید، مطالبی را ارائه دهیم.

تفاوت ژل ابرو و ژل مو

خیلی از خانم ها اعتقاد دارند که ژل ابرو مانند ژل مو عمل می کند و هدف آن تثبیت کردن موهای ابرو در موقعیت خودش است. خانم هایی که دارای ابروانی ضخیم و بلند هستند، با استفاده از ژل ابرو می توانند به ابروهای خود حالت دهند و در صورت داشتن فضای خالی، آن ها را پر نمایند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  کرم معجزه نفیس نی نی سایت

اما اگر مانند من ابروهایی نازک دارید، حتما از ژل ابرو برای پرپشتی، حالت  بهتر و تقویت موهای ابروی خود استفاده نمایید. همانطور که گفتیم با کمک برس ژل، می توانید به ابروهای خود حالت بدهید. طوریکه موهای تاج ابرو را به سمت بالا و موهایی که در میانه ابرو هستند را به حالت افقی تغییرحالت دهید. برای دم ابرو، هم بهتر است که موهای آن را به سمت پایین حرکت دهید.

حال بعد از استفاده از ژل ابرو، اجازه دهید که مایع ژل بر روی ابروها خشک شود. در حالت کلی می توان گفت: ژل ابرو مانند ریمل ابرو و رنگ ابرو عمل می کند. اما سازگاری آن با ابرو نسبت به دیگر محصولات نیز بیشتر است و دارای بافتی بسیار سبکتر با رنگدانه‌های کمتری نیز می باشد.

پیشنهاد شده از سراسر وب


نحوه استفاده از ژل ابرو

در بخش قبلی در رابطه با ژل ابرو چیست و چه کاربردی می تواند برای ما داشته باشد، صحبت کردیم. در این بخش می خواهیم، طرز استفاده از ژل ابرو را برای کسانی که تازه کار هستند را آموزش دهیم. البته استفاده از ژل ابرو، برای افرادی که فقط با قصد حالت دادن به ابرو از آن استفاده می کنند، با کسانیکه تمایل دارند علاوه بر استفاده از رنگ ابرو یا ریمل ابرو، از ژل ابرو هم استفاده نمایند،کاملا  متفاوت بوده است.

افرادی که فقط تمایل دارند، از ژل ابرو برای حالت دادن به ابروها استفاده نمایند، می توانند با اسپویل موجود در ژل ابرو، ابروهای خود را به سمت بالا شانه بزنند و به حالتی که مد نظرشان است، در بیاورند. در ادامه، نحوه استفاده از ژل ابرو را به همراه سایه ابرو را به صورت ساده اموزش می دهیم.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت و گیاهان و چروک پوست

نحوه استفاده از ژل ابرو

  • ابتدا صورت خود را با پاک کننده های ارایشی یا با آب و صابون بشویید، سپس بعد از خشک کردن صورت خود، از آراسته بودن ابروهای خود اطمینان حاصل نمایید.
  • در صورتیکه نیاز به اصلاح ابرو دارید، با یک موچین سرکج ، موهای زائد خود را بردارید؛
  • بعد از برداشتن موهای زائد، با یک برس ابرو یا اسپویل، موها را در راستای رشد موها که عموما در راستای قوس ابرو و به سمت پایین است، شانه بزنید.

مرحله بعد

  • در این مرحله می توانید از پودر یا مداد ابرو بر روی ابروها استفاده کنید و مجددا ابروها را با اسپویل، شانه بزنید. در صورتی که ابروهایی ضخیم و پر دارید، دیگر نیاز به پر کردن با مداد و یا پودر ندارید، بلکه می توانید با یک سایه به رنگ قهوه ای، باز بسته به رنگ ابروی خود استفاده نمایید. فقط در رنگ سایه دقت داشته باشید که رنگ به کار رفته نباید باعث رنگ پریدگی موهای ابروی شما شود. در ضمن پر کردن خط ابرو نیز کاملا اختیاری  است.
  • در مرحله آخر، خط ابرو را در جهت رشد ابرو صاف نمایید. حال می توانید با استفاده از اسپویلی که در ژل ابرو موجود است یا با اسپویل جدید استفاده نمایید. طبق تکنیک های بالا، می توانید از این اسپویلی که آغشته به ژل ابرو است در راستای موهای ابرو که رشد کرد یا به عبارتی در جهت قوس ابرو به سمت پایین است، شانه بزنید و صبر کنید تا خشک شود.
  • بعد از استفاده از ژل ابرو، علاوه بر حالت دادن به ابروهای خود و پر پشت کردن آن ها، از ریزش موهای ابرو نیز جلوگیری کردید. البته اگر ژل ابروی مورد استفاده شما، از نوع تقویتی باشد.

بررسی اجمالی محصول

امروزه یکی از بهترین لوازم آرایشی برای تقویت و حجم دهی ابرو ها، استفاده از ژل ابرو است که برند ترکیه ای گابرینی در سبد محصولات خود آن را لحاظ نموده است. این ژل مژه محصولی مناسب برای ابروها نیز می باشد. این محصول مواد مغذی را به فولیکول های ابرو منتقل می نماید و مانع ریزش آنها نیز می شود. حتی باعث می شود که ابروی شما رشد نماید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بهترین ژل ابرو نی نی سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صابون ختمی x بخوانید...