کاربرد لیزر مونالیزا

کاربرد لیزر مونالیزا

کاربرد لیزر مونالیزا

بدون شک کاربرد لیزر مونالیزا تاچ یکی از بی نظیرترین تکنولوژیهای روز دنیا در رشته زنان محسوب می شود. این روزها استفاده از لیزر واژن یا همان لیزر مونالیزا در مطبهای متخصصین زنان و جراحان زیبایی زنان، یک تجهیز لازم و ضروری محسوب می شود. این تکنولوژی به دلیل نتایج شگفت انگیزی که در روشن سازی واژن، لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، درمان مشکلات یائسگی، جوانسازی واژن و… دارد، متقاضیان بسیاری داشته و توانسته جایگزین تمامی روشهای قدیمی بشود.

کاربرد لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا قادر است با استفاده از لیزر خاصی که به CO2 معروف است بسیاری از بیماریهای زنان را درمان کند و مشکلاتی را که در گذشته نیاز به سالها دارو گرفتن و یا عملهای جراحی داشته اند را به راحتی و با کمترین عوارض بهبود ببخشد.

این دستگاه مجهز به هندپیس (hand piece) های مختلفی است. با تعویض این هندپیس ها و اعمال تغییرات در فرکانس و شدت اشعه های لیزر، می توان عملکرد دستگاه را برای موارد خاص تنظیم نمود. در اصل این دستگاه با استفاده از پنل پیشرفته ای که دارد، قابلیت تنظیم جهت درمان بیماریهای مختلف را داراست.

برای مثال، برای درمان خشکی واژن، لیزر توسط اسکنر خود بافتهای مشکل دار را شناسایی می کند. سپس ارسال پالسهای کوچکی از لیزر به سطح واژن (لایه اپی تلیال) و عمق آن را شروع می کند. نتیجه این کار ایجاد زخم هایی بسیار ریز در سطح واژن است که منجر به این می شود که بدن شروع به ترمیم خود و ایجاد بافتهای نو و تازه بکند. نتیجه نهایی کار درمان کامل خشکی واژن و در کنار آن جوانسازی واژن از طریق کلاژن سازی توسط خود بدن است.

کاربرد لیزر مونالیزا

سفید کردن واژن

یکی از شایع ترین روش های زیبایی زنان، زیبایی ناحیه ژنیتال می باشد. بسیاری از خانم ها مشکلات تیرگی این ناحیه را دارند که باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. سفید کردن واژن با لیزر یکی از بهترین و موثرترین راه های رفع این مشکل است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت گلیسیرین

جوانسازی واژن

با افزایش سن ناحیه ژنیتال یا قسمت خارجی ناحیه تناسلی جوانی خود را از دست داده و دچار شلی می شود. با این لیزر می توان جوانی و شادابی را به این ناحیه بازگرداند.

لابیاپلاستی

یکی از شایع ترین کاربردهای لیزر مونالیزا انجام لابیاپلاستی است. در این روش پوست اضافه در لابیا مینورها با لیزر، کات می شود. این روش بدون بیهوشی و خونریزی انجام می شود. حسن انجام این روش آن است که نیازی به بخیه ندارد در نتیجه اسکار و محل زخم در لابیاها باقی نمی ماند. مدت زمان انجام با این روش حدود 10 تا 20 دقیقه می باشد و فرد بعد از اتمام کار می تواند به منزل برود و نیاز به بستری ندارد.

کاربردهای لیزر مونالیزا

علاوه بر موارد فوق، می توان کاربردهای لیزر مونالیزا را به موارد دیگری نیز تعمیم داد که عبارتند از:

کاربرد دستگاه لیزر مونالیزا

دستگاه لیزر مونالیزا با لیزر مخصوصی به نام لیزر CO2 کار می کند. این لیزر، بسیار موثر است و می تواند بیماری ها و مشکلات زنان را به راحتی درمان کند.
این عمل  به صورت سرپایی و در محل کلینیک انجام میشود و جلسه درمانی تنها پنج دقیقه طول میکشد. ابتدا هندپیس (hand piece) دستگاه به آرامی در کانال واژینال بیمار قرار داده میشود و سپس پرتوهای لیزر CO2  به دیواره ی واژن تابیده میشود. فرکانس و شدت اشعه های لیزر با توجه به شدت مشکل فرد مشخص می شود و قابل تغییر است.

با انعکاس لیزر به دیواره ی واژن، اشعه های لیزر از سطح خارجی دیواره ی واژن عبور کرده و  با اثر گذاری بر لایه های زیرین، موجب تحریک کلاژنسازی در این بافت ها میشود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  درمان به درد آید این است استادی

وقتی این اشعه ها به عمق واژن می رسد، زخمهایی بسیار ریزی در سطح واژن ایجاد می کند. در نتیجه، بدن شروع به ترمیم خود می کند و بافتهای نو و تازه ایجاد می شود.

هرچند اثرات کلاژن سازی در بافت ناحیه واژینال به مرور زمان آشکار میشود، اما بسیاری از زنان حتی بعد از اولین جلسه درمانی نیز تغییرات محسوسی را در بهبود علائم مشاهده میکنند.

با کمک لیزر مونالیزا می توان عملهایی مثل لابیاپلاستی را انجام داد. می توان شدت و تمرکز دستگاه را تنظیم کرد و برش هایی در حد میکرون روی لابیاهای واژن ایجاد کرد. دقت این دستگاه بسیار بالا است و با کمک آن می توان عمل زیبایی واژن را با نهایت دقت و ظرافت انجام داد. در صورتی که با چاقوهای جراحی، این میزان دقت و ظرافت وجود ندارد و جای جراحی روی واژن شما باقی می ماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فواید کاکوتی x بخوانید...