کپسول نوروتک

کپسول نوروتک

کپسول نوروتک

کپسول نوروتک نانو حیات دارو موجب درمان نوروپاتی، نوروپاتی دیابتی، درمان درد های با منشا عصبی می شود. نوروپاتی به هر گونه اختلال در عملکرد اعصاب محیطی اتلاق می شود که یکی از عوارض شایع بیماری هایی هم چون دیابت است.

نوروتک دارای عصاره گیاه تانسی،گزنه و نسترن است که به کاهش التهاب و ترمیم اعصاب کمک کرده و انتقال پیام

عصبی(NCV)  در سلول های عصبی محیطی را تسریع می کند.

کپسول نوروتک خارجی

قرص نوروتک برای درمان های نوروپاتی یا بخصوص نورالژی یا درد های با منشا عصبی کاربرد دارد، این مکمل منحصر به فرد برای بهبود علایم ناشی از این بیماری است، این کپسول حاوی آسکوربیک اسید، فلانویید، بتاکاروتن، کلروژنیک اسید است و باعث کاهش التهاب، افزایش انتقال سیگنال عصبی، تقویت رژنراسیون اعصاب محیطی کمک می کند.

کپسول نوروتک داروکده

میزان دقیق مصرف این دارو باید توسط پزشک تعیین گردد. به طور معمول روزانه دو عدد کپسول نوروتک هر ۱۲ ساعت یک بار به همراه یک لیوان آب و حدودا یک ساعت بعد از غذا مصرف می‌شود.این برنامه دارویی مععمولا تا سه ماه به طول می‌انجامد.

مصرف این کپسول  در نوزادان و کودکان ممنوع می‌باشد.

بیشتر بدان بیشتر بخوان

توصیه می‌شود حتی در صورت مشاهده علائم بهبودی دوره درمان را کامل کنید.

در صورتیکه با مصرف این دارو دچار هر نوع حساسیت دارویی شدید مصرف آن را قطع نموده و با پزشک تماس بگیرید.

فهرست کلیه داروهای مصرفی خود را در اختیار پزشک قرار دهید. ممکن است مصرف برخی داروها با داروی نوروتک اختلال داشته باشد

کپسول نوروتک برا چیست

این کپسول  (Neurotec) در درمان نوروپاتی دیابتی و نورالژی (دردهای با منشا عصبی) کاربرد دارد. این دارو خاصیت آنتی‌اکسیدان قوی داشته و التهاب را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد. در ساخت این کپسول اسید آسکوربیک، فلاونوئید، بتا کاروتن، کلروژنیک اسید، عصاره گیاهان تانسی، گزنه و نسترن استفاده شده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  دپرکسین

نوروتک به شکل کپسول‌های ۵۰۰ میلی‌گرم ژلاتینی در دسترس است.

کپسول نوروتک 100 چیست

این کپسول  محصولی حاوی ۱۰۰ میلی گرم عصاره خشک از گیاهان rosa canina ، tanacetum vulgare وurtica dioica می باشد که در بهبود علائم ناشی از بیماری نوروپاتی (خصوصا مبتلایان به نوروپاتی دیابتی) به کار می رود. کپسول نوروتک حاوی آسکوروبیک اسید، فلاونوئید، بتا کاروتن کلروژنیک اسید می باشد که از طریق کاهش التهاب، افزایش انتقال سیگنال های عصبی، تقویت ترمیم و بازسازی اعصاب محیطی درگیر و خواص آنتی اکسیدانی عمل می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مصرف قرص گلوریا نی نی سایت x بخوانید...