کیوان محمودنژاد

کیوان محمودنژاد

کیوان محمودنژاد

کیوان محمودنژاد متولد ۲۴ خرداد ۱۳۵۷ در تهران و فرزند دوم خانواده است. از كودكی به تئاتر علاقه داشته و به كانون پرورش فكری كودكان می‌‌رفته است. در سن 16 سالگی در كلاس استاد سمندریان رفت و پس از دیدن دوره‌‌هایی زیرنظر ایشان بازی در تئاتر را آغاز کرده است. پس از شاگردی كردن نزد اساتید مختلف و گذراندن رشته عكاسی در هنرستان وارد دانشگاه سینما و تئاتر شد و رشته سینما را در دانشگاه كاربردی ادامه داد.

کیوان شنا را خیلی دوست دارد و مدتی هم به صورت نیمه‌ حرفه‌ای شنا و سواركاری کرده است.

کیوان محمودنژاد و همسر اولش

به طور دقیق در سال 72 تئاتری بوده به سرپرستی دكتر قطب الدین صادقی به نام «مرد دیوانه، ببر فرزانه» كه در آن كار هم، كار سایه بازی انجام داده و در بخش دیگر كمک به بازیگران، كم كم در سن 15 سالگی در یک گروه كاملا حرفه ای تئاتر قرار گرفته و در سال 74 وارد سینما و در سال 75 وارد تلویزیون شده است.

پیشنهاد شده از سراسر وب

کیوان محمودنژاد بازیگر

کیوان محمود نژاد یکبار در سال 1385 وقتی 28 ساله بود با یکی از دختران هم محله ای خود بنام تانیا ره انجام ازدواج کرد که متاسفانه این ازدواج زیاد دوام نداشت و سرانجام به طلاق و جدایی ختم شد.

کیوان محمودنژاد کجاست

کیوان محمود نژاد برای بار دوم در سال 95 با آیلین کیخایی ازدواج کرده است. آیلین کیخایی بازیگر تئاتر است و خواهر آیدا کیخایی می باشد.

کیوان ورزش شنا را خیلی دوست دارد و مدتی هم به صورت نیمه حرفه ای شنا و سواركاری کرده است.و همچنین از طرفداران فوتبال بخصوص تیم پرسپولیس هست و می گوید تمام دوستان من اکثر پرسپولیسی هستند . و در اوقات فراغت هم فوتبال بازی می کند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  مهسا کامیابی

محمودنژاد: مدتی قبل در یک شرکت سهامی که در زمینه پوشش ساختمان فعالیت می کرد حضور داشتم ولی در حال حاضر فعالیتم را در آن شرکت کم کرده ام و بیشتر به بازیگری فکر می کنم.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی میرطاهر مظلومی x بخوانید...