گل آگلونما

گل آگلونما

گل آگلونما

گل آپارتمانی آگلونما ، فواید بسیاری برای سلامتی دارد و طبق تحقیقات ناسا در لیست گیاهان تصفیه کننده هوا جای می‌گیرد. این گیاه زیبا آلودگی ها و مواد شیمیایی موجود در هوا را جذب کرده و به جای آن اکسیژن تولید می کن د. انواع گل آگلونما در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار موجود می‌باشد که هر کدام از آن ها زیبایی خاص خود را دارند. برای مثال آگلونما سفید یکی از انواع پرطرفدار گیاه آگلونما می باشد که برگ های آن ترکیبی از رنگ سفید و سبز تیره می باشد. شرایط نگهداری آگلونما بسیار آسان است و از گیاهان مناسب افراد تازه کار در نگهداری گیاهان به شمار می رود.

گل آگلونما صورتی

مدل های بسیار زیادی از آگلونما صورتی مانند: آگلونما قرمز، آگلونما لب ماتیکی، سوزی و … وجود دارد که در زیر تعدادی از آنها را در کنار یکدیگر مشاهده می کنید. این گونه ها بسیار پرطرفدارند و به دلیل رنگی بودن به نور بیشتری احتیاج دارند.پیشنهاد شده از سراسر وب

گیاهان نخشید، در شرایط کم آبی از مقاومت بالایی برخوردارند اما نباید برای مدت طولانی بدون آب بمانند و در حالت نرمال، اجازه ندهید خشکی خاک به بیش از 25 تا 30 درصد برسد.

این گیاه به طور طبیعی قادر به تامین کردن رطوبت مورد نیاز خود از هوای اطراف خود می ‎باشد اما برای آسان تر کردن این روند بهتر است گاهی اوقات برگ های گیاه خود را با اسپری مرطوب کنید.

از قرار دادن گیاه نخشید در زیر فن های تهویه هوا و یا بخاری خودداری کنید زیرا این امر موجب خشک شدن گیاه و از بین رفتن رطوبت مورد نیاز آن خواهد شد.

گل آگلونما حبابی

این گیاه نیازمند کود نمکی حاوی ازت می‎باشد. این امر به رشد بهتر و بارور شدن گیاه کمک فراوانی می ‎کند و بهتر است کود دهی به این گیاه در طول فصل های بهار و تابستان به صورت ماهانه و در طول فصل های پاییز و زمستان به صورت یک ماه در میان انجام شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قیمت کاج مطبق

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیکلامن x بخوانید...