سگ ارزان

سگ ارزان

سگ ارزان

سلام دوستان. اگر دوستدار سگ هستید ولی بودجه برای خرید سگ آنچنانی ندارین میتونین از هلث کده  کمک گرفته و سگ ارزان تهیه کنید…

 

نژاد سگ های ارزان

به طور کلی قیمت یک نژاد سگ بستگی به شرایط ژنتیکی، اندازه، و سطح انرژی آن دارد. برخی نژادها روزانه غذای کمی مصرف می کنند اما برخی یک بسته بزرگ غذا می خواهند. بنابراین با توجه به همه اینها، هزینه های نگهداری از سگ ها متفاوت است. پس بیایید ببینیم ارزان ترین نژادها کدامند تا انتخاب دوست جدیدمان ساده تر شود.

 

بیگل

این سگ مو کوتاه که نیاز چندانی هم به آموزش و اصلاح ندارند در فهرست ما قرار گرفته است. می توانید آنها را از هرجا و با قیمت 200-500 دلار و یا حتی کمتر خریداری کنید. این سگ پرطرفدار کم هزینه  دوست بسیار خوبی است و سطح انرژی خیلی بالایی دارد.

تریر منچستری

این تریر متوسط قیمت 600 دلار و هزینه درمانی واقعا کمی دارد. سرزنده، پر انرژی، و مایه شادی صاحبانش است.

تریر ایرلندی

معروف است که این سگ “مرهم درد فقرا، دوست کشاورزان و محبوب جنتلمن ها” است. آنها کمتر از 650 دلار قیمت داشته و به عنوان دوست و در کمال تفاوت، به عنوان سگ نگهبان نگهداری می‌شوند.

بوردر کولی

متوسط قیمت خرید حدود 525 دلار است که برای این سگ کوچک بامزه و جذاب و فعال واقعا کم است. این سگ ها بین 13-16 سال عمر کرده و نگهداری از آنها مثل تفریح است. این را هم بگوییم که هزینه اصلاحشان بیشتر از 50 دلار نیست.

تریر نقره ای استرالیایی

این یک نژاد تریر کوچک است که در استرالیا بوجود آمده. این سگ هشیار و فعال که با موهای نقره ای مثل یک گوله بامزه است تنها 550 دلار قیمت دارد.

اوترهوند

شما می توانید با 550 دلار آنها را بخرید پس توی فهرست قرار می گیرند. این نژاد قدیمی بریتانیایی در اصل برای شکار پرورش یافته است. اینها سگهای نسبتا صمیمی با طول عمر بین 10-13 سال هستند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نژاد سگ کاوالیر

دالماشین

این سگ ارزان قیمت به عنوان حیوان خانگی بسیار محبوب است. این سگهای خالخالی را میتوان با 700 دلار خرید. هزینه سلامتی و درمان کمی داشته و به خاطر توانایی دویدن عالی شان معروف هستند.

شی واوا

این سگ که نامش را از ایالت شی هواهوا مکزیک گرفته، کوچک ترین نژاد سگ در دنیاست و قیمتی بسیار کم و حدود 650 دلار دارد. اگرچه که به دلیل تمایل زیاد به حمله این سگها گزینه خوبی به عنوان حیوان خانگی نیستند، اما به یک شخص خاص بسیار وفادار می مانند.

فیلد اسپانیل

اینها اقوام چوکر اسپانیل و اسپرینگر اسپانیل انگلیسی هستند. قیمتشان حدود 550 دلار است و برخلاف نام اسپانیل میدانی آنها دوست دارند در خانه بمانند و دوستان بسیار وفاداری برای خانواده می شوند.

بیچون فرایز

نگاهشان کنید. اینها شیرین ترین و دوست داشتنی ترین هستند و خیلی راحت روی پای شما می نشینند، و قسمت خوبش اینجاست که خیلی ارزان هستند. برای شما تنها 525دلار خرج بر میدارند. بیاید یک بیچون فرایز بخرید و یکسره با آن موهای پنبه ای بغلش کنید.

بیچون فرایز

بیچون فرایز

 

پیشنهاد شده از سراسر وب

داشهوند

آنها در ابتدا بخاطر وفاداری و روح سرزنده شان نژادهای شکاری بودند اما کم کم به حیوانات خانگی بسیار خوبی تبدیل شدند. قیمت شان حدود 500 دلار و طول عمرشان بین 12-15 سال است.

پاپیون

خدای من! گوشهایش را ببینید! کاملا شبیه به بالهای پروانه است. اینها کوچک، باهوش، احساساتی، دوست کودکان، و به قیمت 400 دلار هستند. همچنین بخاطر قابلیت نگهبانی بی نظیرشان معروف هستند.

پاگ

دنبال یک پاگ با صورت پرچین بودید؟ پس بروید و یکی بخرید چون فقط 350 دلار قیمت دارد. گرچه هنوز این نژاد مشکلات سلامتی خاصی دارد، ولی تکان های ریز سرش را ببینید… امتحانش کنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  وفاداری سگ

 

سگ‌ها صدها نژاد گوناگون دارند که بیشتر آن‌ها در چند صد سال اخیر به وسیلهٔ اصلاح نژادی توسط انسان‌ها ایجاد شده‌اند. انسان‌ها از طریق تولید نسل از سگ‌های دارای صفات جسمی و رفتاری مخصوص برای انجام کارهای خاص استفاده می‌کنند که باعث ایجاد نژادهای متفاوتی از سگ‌ها شده‌اند که تفاوت‌های ظاهری قابل توجهی با یکدیگر دارند. بلندی قد انواع سگ از سطح زمین تا بین دو کتف از حدود ۱۵ سانتی‌متر در نژاد چی‌واوا تا حدود ۷۶ سانتی‌متر در تازی ایرلندی متغیّر است. رنگ آن‌ها نیز از سفید تا سیاه و از قهوه‌ای تیره تا روشن با طرح‌های مختلفی متغیر است. بلندی موی آنها نیز از بسیار کوتاه تا چند سانتی‌متر و موی زبر تا پشم صاف، فِر یا نرم متفاوت است.

منبع: ویکی پدیا

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سگ گردانی x بخوانید...